Kontakt oss

Kontakt oss

Ragnheiður Skúladóttir
direktør
ragnheidur@festspillnn.no
+47 96 00 92 00

Hilde Høyvåg                                 
administrasjonssjef
hilde@festspillnn.no
+47 77 04 12 30

Victoria Bakken (i permisjon til 1. okt 2023)
markeds- og kommunikasjonssjef
I hennes fravær kan man sende e-post til marked@festspillnn.no

Mona Steffensen
produksjonsleder
mona@festspillnn.no
+47 928 37 843

Tine Skjold
prosjektleder og produsent NUK
tine@festspillnn.no
+47 991 09 573

Eirin Lindtner Storesund
produsent scenekunst 
eirin.lindtner@festspillnn.no
+47 977 57 478

Lasse André Mellingsæter
produsent musikk
lasse@festspillnn.no
+47 92631939

Eva Lien
samfunns- og bærekraftsansvarlig
eva@festspillnn.no
+47 94109116